+46 708 34 25 60 info@haendigt.se

Utställare

Här är utställare under Haendigt Hantverksmässa 2021. Vi publicerar löpande namnen på nya utställare allt efter hand.

Vill du vara utställare? Här är mer information: Utställare – Anmälan

 

Almuen, Inga Hejselbaek  www.almuen.dk
AnitaYarn www.anitayarn.se
Anna-Lottas Pysselskafferi @annalottas_pysselskafferi
Ateljé Svensk Allmoge @vastergard.persson
Avtryck antreskimaria
Cindercilla Design www.cindercilla.se
Femm Design www.femmdesign.se
Flodaros  www.flodaros.se
Fröken Fyrkant www.frokenfyrkant.se
GenBruk www.liesvennbeckkonst.com
Gudruns Ullbod gudrunsullbod.com
Hanna Garntanten www.garntanten.se
HilDesign @madebyhilde
Kalinka yarn www.karinoberg.se
Kila Design www.kilashop.com
Knit2Use, Johanna Wallin www.knit2use.se
Kompas Garnbod www.kompasgarnbod.se
Lankakauppa Kerä www.kera.fi
Larsviken www.larsviken.se
Lisa Linkvarn www.lisalinkvarn.se
Magiske Garner Dk www.magiskegarner.dk
Sala laser/Clurigt www.clurigt.se
Skovmose by hand www.skovmosebyhand.se
Stick och Spinn www.stickochspinn.se
Svenska Vävrådet www.svenskavav.com
Tamme Craft – din Hantverksbutik www.tamme.com
Tant Hulda www.tanthulda.se
Tant Thea www.tantthea.se
TellmeYourStories www.tellmeyourstories.se
Ullspinneriet i Brink www.ullspinnerietibrink.se
Uppstickaren, Karin Kahnlund www.uppstickaren.nu
Uradale Yarns www.uradale.com
Vickevira www.vickevira.se
Vinterverkstan www.vinterverkstan.se
Vävmagasinet www.vävmagasinet.se
Yael and the bags @handmadebyyael
Yarnfinity www.yarnfinity.com

HANTVERKSMÄSSA 12-15 AUGUSTI 2021 I HÖGANÄS